Na jakie aspekty zwrócić uwagę wybierając program magazynowy?

0

Każda branża rządzi się swoimi regułami i każdy przedsiębiorca zwraca uwagę na inny aspekt oprogramowania. Trzeba jednak przyznać, że są elementy uniwersalne, które będą istotne dla każdej firmy bez względu na dziedzinę działalności.

Publiczne inwestycje bez powiększania długu? Dzięki partnerstwu publiczno-prywatnemu to możliwe!

0

Partnerstwo publiczno-prywatne umożliwia alternatywne finansowanie inwestycji przez samorządy. Tradycyjne zamówienia publiczne są finansowane z dochodów własnych lub transferów z budżetu państwa. W związku z faktem, że środki te zazwyczaj nie wystarczają na finansowanie dużych projektów infrastrukturalnych samorządy zmuszone są do sięgania po elementy dłużne. W celu sfinansowania potrzeb inwestycyjnych zaciągają kredyty w bankach komercyjnych lub emitują obligacje.

Na kantorbox.pl porównasz nie tylko e-kantory

0

Mało stron internetowych oferuje szerokie wsparcie merytoryczne dla osób, które zamierzają rozpocząć transakcje walutowe w oparciu o kantory internetowe. Jednym z niewielu takich narzędzi jest https://kantorbox.pl, który nie tylko pozwala na porównanie ofert poszczególnych e-kantorów, ale daje też możliwość dokładnego zweryfikowania wielu innych, istotnych czynników, mających znaczenie dla Klienta e-kantoru.

Pożyczki online cieszą się coraz większym zainteresowaniem

0

Na rynku w ostatnich latach pojawiło się naprawdę sporo firm oferujących chwilówki, czyli pożyczki poza bankowe. Z roku na rok pojawia się również coraz więcej pożyczek udzielanych przez Internet. Dlaczego tego typu pożyczki cieszą się coraz większym zainteresowaniem i czemu wybierane są znacznie częściej niż na przykład kredyt w banku?

A może nad morzem? Czyli gdzie zainwestować w nieruchomości?

0

Jedną z najkorzystniejszych form lokowania środków jest zakup nieruchomości – mieszkania czy apartamentu. Taka inwestycja jest stabilna i pewna oraz daje bezpieczeństwo kapitału, ponieważ nieruchomość istnieje fizycznie, a nie wirtualnie jak np. akcje. Przeznaczenie nieruchomości pod wynajem gwarantuje dodatkowy, stały dochód, którego część jednocześnie może pokryć spłatę zaciągniętego kredytu.

Koszt pożyczek pozabankowych

0

W ostatnim czasie w polskich mediach masowych można zauważyć wiele reklam, które promują pożyczki pozabankowe. Oferty są na tyle atrakcyjne, że przyciągają coraz więcej odbiorców.

Na co zwrócić uwagę pisząc CV w języku angielskim?

0

CV w języku angielskim jest wymagane szczególnie, jeżeli chcesz otrzymać posadę w firmie międzynarodowej. Niektóre zasady pisania aplikacji, różnią się od reguł, które powszechnie znamy. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, jak poprawie napisać CV w języku angielskim.

Wybierz najlepszy sposób inwestowania oszczędności

0

O tym, że należy pomnażać swoje oszczędności, wie każdy, kto takowe posiada. Jednak wybór konkretnego instrumentu inwestycyjnego staje się już nie lada problemem. Przyszły inwestor musi podjąć indywidualną decyzję w tej kwestii. Nie wszystkie sposoby pomnażania pieniędzy będą odpowiednie. Pod uwagę należy wziąć co najmniej kilka czynników.

Czy wymiana walutowa w internecie się opłaca?

0

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę? A może płacisz kredyt walutowy? Chcesz kupić coś w sklepie internetowym w innym kraju? W tych, a także wielu innych sytuacjach warto sprawdzić kantory on-line – dzięki nim możemy sporo zaoszczędzić!

Sekurytyzacja aktywów bankowych – możliwość bezpiecznych inwestycji z dużym zyskiem

0

Pojęcie „sekurytazcja aktywów bankowych” oznacza transformację trudno zbywalnych aktywów na papiery wartościowe, które łatwiej sprzedać zewnętrznym inwestorom. Sekurytyzacja jest sprawdzonym sposobem na refinansowanie, które pozwala generować kapitał z wierzytelności wynikających z umów – pożyczek, kredytów, leasingów, a także należności handlowych przedsiębiorstw.

ZOBACZ TEŻ