pożyczki bez dochodów

Na rynku znajdziemy wiele firm pożyczkowych, w których dostaniemy pieniądze bez zaświadczeń o dochodach. Każda osoba, która chce uzyskać kredyt w banku – w szczególności na dużą kwotę – musi spełnić podstawowe wymagania. Szczegółowo weryfikowane są zaświadczenia o zatrudnieniu oraz zarobkach (dochodach w czasie ostatnich kilku miesięcy). pierwszej kolejności z pomocy tych firm powinien skorzystać klient, który nie ma stałego bądź udokumentowanego dochodu. Instytucje wymagające potwierdzenia źródła utrzymania nie będą bowiem skłonne udzielić mu pożyczki i najprawdopodobniej jego wniosek zostanie z miejsca odrzucony. Zdarzają się też takie instytucje, które nie wymagają od nas żadnych zaświadczeń potwierdzających wysokość naszego dochodu. Udzielają wówczas tzw. pożyczek bez dochodów. W przypadku wsparcia finansowego tego typu nie ma konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach lub zaświadczeń od pracodawcy. Wymagane jest jedynie minimum formalności.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

pożyczki bez dochodówDla wielu osób szybka pożyczka na dowód osobisty przez Internet okazuje się być wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem, które dodatkowo może okazać się bardzo praktyczne, jeżeli jest realizowane w rozsądny sposób. Rozsądek działania w tym przypadku to podstawa uniknięcia w późniejszym okresie czasu poważniejszych kłopotów mogących wynikać z nieterminowego dokonywania spłaty. W przypadku braku zrozumienia jakiegokolwiek zapisu umowy należy koniecznie skontaktować się z pożyczkodawcą w celu rozwiania naszych wątpliwości. Istnieją dwie drogi uzyskania pożyczki bez zbędnych formalności:

  • wypełnienie formularza online i wykonanie przelewu w wysokości 1 gr lub 1 zł, który ma potwierdzić tożsamość klienta;
  • przedstawienie dowodu osobistego w placówce firmy pożyczkowej, złożenie stosownego oświadczenia i podpisanie umowy pożyczki na miejscu

Skoro nie ma konieczności przedstawiania żadnego zaświadczenia dotyczącego źródeł dochodu, wystarczy udać się z dowodem osobistym do odpowiedniego punku udzielającego tego typu usług. Można także skorzystać z internetowych formularzy. Pożyczkodawcy nie mają jednej polityki dotyczącej potwierdzania dochodów swoich klientów. Bardzo często wystarczająca jest deklaracja samego zainteresowanego dotycząca jego możliwości finansowych związanych ze spłatą zobowiązania.

Pożyczka bez zaświadczeń na dowód

Pożyczka na dowód to możliwość otrzymania szybkiej gotówki przez internet bez zaświadczeń i formalności. Szybkie pożyczki na dowód udzielane są przez pozabankowe instytucje pożyczkowe i wymagają jedynie złożenia prostego wniosku pożyczkowego drogą online w oparciu o dane zawarte w dowodzie osobistym. Czas rozpatrywania wniosku o pożyczkę na dowód trwa zazwyczaj od 48-72 godzin – w porównaniu do tradycyjnych kredytów, to bardzo szybko. Jeśli więc nie posiadasz stałego lub udokumentowanego źródła utrzymania, pożyczka bez dochodów to dla Ciebie dobre rozwiązanie.owań lub zadośćuczynień, jeżeli ich wysokość lub zasady ustalania wynikają wprost z przepisów odrębnych ustaw lub przepisów wykonawczych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here