pożyczki z komornikiem

Osoby poszukujące pożyczek pozabankowych najczęściej mają konkretny powód ku temu by sięgać po gotówkę poza bankiem. Najczęściej jest to po prostu odmowna decyzja banku spowodowana niską zdolnością kredytową czy innym już spłacanym kredytem. Czasami są to jednak poważniejsze sprawy jak negatywna historia kredytowa w BIK czy KRD a nawet zajęcie komornicze.

pożyczki z komornikiemPożyczka bez zaświadczeń na dowód

Obecnie wiele pożyczek można dostać od ręki – jedynie na dowód osobisty i bez dodatkowych zaświadczeń.

  • Hapipożyczki- Do otrzymania pieniędzy z hapipożyczki wystarczy: dowód osobisty, telefon i konto w banku.
  • Rapida Money- Pożyczkę otrzymujemy w całości online – bez wychodzenia z domu.
  • Ferratum Bank- nie wymaga od swoich Klientów zaświadczeń o dochodach. Wystarczy dowód osobisty, telefon oraz konto banku.
  • Profi Credit- bez zaświadczeń o dochodach otrzymamy do 9 000 zł.
  • Provident- To jedna z najpopularniejszych pożyczek ratalych dostępnych przez Internet.
  • Vippo- Wystarczy: ważny dowódo osbisty oraz telefon komórkowy.

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem

Dużą zaletą aktualnych ofert pożyczkowych w internecie jest możliwość otrzymania pożyczki zdalnie, nie jest konieczna wizyta w żadnym oddziale. Cały proces zajmuje nie więcej niż 15 min. Po pozytywnej weryfikacji naszego wniosku przez firmę pożyczkową, otrzymujemy przelewem pieniądze na nasze konto bankowe, bardzo sprawnie – wręcz błyskawicznie. Online dostępnych jest ponad 30 programów. Pożyczka dla zadłużonych przez Internet może być udzielana:

1. Osobom, które posiadają inne zobowiązania w formie pożyczek lub kredytów,
2. Na podstawie okazania zaświadczenia o dochodach,
3. Bez weryfikacji klienta w BIK, KRD, ERIF i BIG InfoMonitor,
4. Pomimo negatywnej historii kredytowej lub niskiej zdolności kredytowej,
5. Pomimo zobowiązań odnotowanych w bazie BIG,
6. Bez względu na informacje o procedurach windykacyjnych lub komorniczych.

Pożyczka z komornikiem

Oferta pożyczki z zajęciem komorniczym, umożliwia uzyskanie pożyczki pozabankowej nawet do 25 000 zł. Dotyczy to nawet sytuacji, gdy posiadamy negatywną historię kredytową w BIK. W przypadku tej pożyczki, jest jednak konieczne posiadanie gwaranta. To osoba która będzie dodatkowym zabezpieczeniem pożyczki, ale dzięki której możemy raz na dobre pozbyć się zadłużenia komorniczego. Uzyskanie pożyczki mając komornika “na karku” jest praktycznie niemożliwe. Jedyną szansą są firmy, które udzielają wsparcia finansowego, ale tylko pod zastaw nieruchomości. Te z kolei są niebywale drogie i mało korzystne dlatego należy na nie bardzo uważać. Ostatecznie można powiedzieć, że chwilówki z zajęciami komorniczymi są 99,99% nie do znalezienia. Można poszukiwać firm, które udzielają pożyczek bez sprawdzania BIK KRD BIG i innych baz, ale tylko 1 osoba na 1000 taką pożyczkę otrzyma. Firmami, do których mogą udać się tacy klienci są np. Rapida Money czy Fundusz Korona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here