Dostawa wody do biura - jak znaleźć najlepszą ofertę

Picie odpowiedniej ilości wody ma kolosalne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu, zwłaszcza w gorące dni. Woda pozwala zachować zdrowie i wydajne funkcjonować, dlatego nawet jesienią lub zimą musimy dbać o odpowiedni poziom nawadniania przez cały dzień. Pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim podwładnym dostęp do wody w każdym momencie. Dlatego też warto zdecydować się na usługę dostawy wody do biura lub firmy. Jednak na co zwrócić uwagę, by wybrać najlepszą ofertę na rynku, zarówno pod względem jakości usług, jak i ceny oraz zadowolenia pracowników?

Zdrowo i wygodnie

Dostarczana woda do firmy powinna przede wszystkim pochodzić ze sprawdzonego źródła, być bezpieczna do picia i zawierać w sobie wszystkie najważniejsze składniki mineralne. Warunki te spełnia np. woda źródlana Żywiec, jaką dostarcza do biur firma Aquamo. Obie marki są znane na rynku, jakość ich produktów oraz usług nie budzi niczyjej wątpliwości.

Warto także zwrócić uwagę na sposób, w jaki woda trafia na miejsce, gdzie ma być dystrybuowana. Najlepszym rozwiązaniem są szczelnie zamknięte butelki o pojemności 18.9 l wraz z kompatybilnym dystrybutorem. Jest to nie tylko wygodne rozwiązanie, ale także daje ono pewność, iż woda jest czysta, niezanieczyszczona i zdatna do picia. Dystrybutor to także praktyczny sposób na korzystanie z dużej butli, grawitacyjny mechanizm pozwala na szybkie nalanie, a zainstalowany system podgrzewający daje możliwość wyboru ciepłej lub zimnej wody.

Korzyści płynące z butli

Dostawa wody ma wiele zalet, na które warto zwrócić uwagę. W wielu miastach jakość wody z kranu nie jest najlepsza, może ona mieć dziwny smak, który przechodzi na przygotowywane napoje lub dania. Dlatego też zaparzając poranną kawę przed naradą lub relaksującą herbatę w czasie przerwy dobrze jest móc skorzystać ze świeżej, smacznej i doskonałej wody z górskich źródeł, bez obawy o kamień, zanieczyszczenia czy nieprzyjemny posmak.

Dostawa wody do biura to także pewność, iż regularnie będziemy mogli wymieniać zużyte i puste butle na nowe. Kolejną zaletą, jaką daje nam to rozwiązanie, jest wygoda związana z posiadaniem dystrybutorów. Mogą być one ustawione praktycznie w każdym miejscu, dzięki czemu pracownicy, a nawet klienci, np. w banku lub aptece mogą w każdej chwili napić się i zregenerować swoje siły.

Dostawa wody do biura wiąże się także z dostarczaniem praktycznych, jednorazowych kubeczków pozwalających na higieniczne i wygodne korzystanie z dystrybutora przez każdego spragnionego świeżej, czystej i orzeźwiającej wody.

Sprawdź ofertę firmy AQUAMO!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here