jak wygrać pieniądze

Żeby wygrać pieniądze musimy zagrać w sprawdzone gry, z dużą wypłacalnością. Najlepszym wyborem aby wygrać pieniądze będą Sizzling Hot i Book of Ra, czyli najpopularniejsze gry w sieci. Totalizator Sportowy, dzięki zmianie przepisów, może w końcu wprowadzić do Polski europejską loterię Eurojackpot. Można w niej wygrać naprawdę gigantyczne pieniądze – nawet 375 mln zł.

Lotto online

jak wygrać pieniądzeGra w lotto online nie wymaga poznawania żadnych reguł gry, grasz wedle tych samych reguł i walczysz o te same wygrane. Najistotniejszą korzyścią z gry w lotto online jest jednak dostęp do największych światowych loterii lotto. Jeśli decydujesz się na grę systemową, a zatem grę dużą ilością zakładów, musisz liczyć się ze znacznymi wydatkami na zakup losów. Nie musisz jednak rezygnować z gry systemowej czy po prostu zakupu dużej ilości zakładów – możesz bowiem skorzystać z opcji syndykatu lotto, czyli gry grupowej. Polega ona na tym, że grupa graczy wspólnie finansuje zakup dużej ilości zakładów, a następnie dzieli się wygraną.

Zdrapki

Spośród 4 mln zdrapek tylko dwie zapewniają duże pieniądze. A to oznacza, że szansa wynosi 1:200000. To wciąż siedem razy bardziej prawdopodobne niż wygranie głównej nagrody w Lotto. 2 mln losów kosztowałyby jednak 40 mln zł. Czyli niewiele mniej niż inwestycja w pewną wygraną w Lotto.

Jak wygrać w EuroJackpot

Gra w lotto EuroJackpot to nie tylko gra o pieniądze, ale także – a może przede wszystkim – dobra zabawa. Oczywiście nieraz już udało się rozbić pulę nagród I stopnia w EuroJackpot. Skoro zatem innym szczęście dopisało, dlaczego nam miałoby się nie udać? Warto zastanowić się chwilę nad tym zdaniem, bo jest w nim sporo prawdy.

Gra na maszynie

Maszyny hazardowe to rodzaj gier, który ma w sobie coś, co powoduje, iż nawet osoby, które specjalizują się w grach opartych wyłącznie na umiejętnościach i taktyce np. poker jakoby sami zaprzeczają swojej ideologii i uciekają się do tego rodzaju rozrywki, traktując ten rodzaj gier jako sposób na pomnożenie swojego bankrollu.

Bierz udział w konkursach

Brzmi banalnie, ale żeby wygrać, trzeba grać. I nie jest to wcale związane ze szczęściem, ale ze statystyką. To czy wygrasz za pierwszym, za dziesiątym czy za setnym razem zależy już tylko od Twojej skuteczności. Co innego konkursy, w których musisz napisać post, zrobić zdjęcie, czy zostawić komentarz, a następnie zebrać pod nim największą liczbę lajków. Prawda jest jednak brutalna: Jeżeli nie masz zgromadzonej wokół siebie aktywnej społeczności, nie prowadzisz poczytnego bloga, nie masz listy adresowej lub dużej liczby obserwujących w mediach społecznościowych, to nie masz szans. Zawodowi konkursowicze zgarniają 90% nagród w tych konkursach.

Podsumowując hasło “aby wygrać trzeba grać” jest jak najbardziej prawdziwe ale warto byłoby dopowiedzieć “aby chociaż raz w życiu trafić szóstkę trzeba byłoby oddawać na kupony pół swojej pensji”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here