barierki i wózki platformowe

Codzienna praca w firmach działających w wielu branżach – posiadających m.in. powierzchnie magazynowe czy hale produkcyjne, prowadzących parkingi, zarządzających różnymi składami itp. – nie jest możliwa bez maszyn, innych urządzeń oraz akcesoriów. Praca stanie się bardziej efektywna m.in. dzięki sprawnie działającym wózkom, za pomocą których można szybko przewieźć materiały, produkty i towar z miejsca na miejsce. Ergonomię mogą podnieść także barierki ochronne.

Trasy komunikacyjne i ochrona 

W obrębie obiektów produkcyjnych i innych związanych z prowadzeniem różnego rodzaju działalności (np. magazynowej), natężenie ruchu może być zmienne – czasem jest większe, czasem mniejsze. W efektywnym zarządzaniu takimi przestrzeniami mogą pomóc barierki ochronne, dzięki którym można z łatwością wytyczać trasy komunikacyjne zespołów pracowniczych.

Barierki ochronne, zgodnie ze swoją nazwą, zapewniają też właściwe zabezpieczenie istotnych elementów wyposażenia (np. regałów, maszyn, urządzeń itp.).

W ofercie specjalistycznego sklepu internetowego Magazynuj.pl znaleźć można różnego typu barierki ochronne (odgradzające) – zarówno klasyczne, jak i trójnożne, narożnikowe i z dodatkową blachą wzmacniającą. Standardowo wykonywane są ze stali, ale możliwe jest także zamówienie barierek ocynkowanych lub malowanych proszkowo.

Ich dużą zaletą jest sposób mocowania za pomocą tzw. kotew. Zapewnia to stabilne umocowanie w podłożu i jednocześnie możliwość łatwej wymiany różnych elementów barierek, bez konieczności wymiany całych instalacji.

Barierki to proste i zarazem skuteczne urządzenia, dzięki którym poziom zabezpieczenia wyposażenia firm znacząco wzrasta, podobnie jak ergonomia pracy na różnych odcinkach procesu produkcyjnego.

Uniwersalne wózki transportowe

W każdej większej (i nie tylko) firmie produkcyjnej i innych, które np. zarządzają ciężkimi towarami albo materiałami o niestandardowych gabarytach, niezbędne są wózki platformowe. Takie jednoburtowe wózki transportowe są uniwersalne i stanowią efektywne narzędzie do przewozu towaru na niewielkie odległości.

Są to wózki ręczne, które różnią się m.in. wielkością burty, średnicą kół oraz powierzchnią platformy roboczej. Dzięki różnym gabarytom, ciężkości i pojemności można je łatwo dostosować do konkretnych potrzeb każdej firmy – np. sklepu, magazynu, zakładu produkcyjnego.

Na Magazynuj.pl znajdziemy popularne modele wózków platformowych z burtą demontowaną  albo składaną, wózki z kołami stałymi lub skrętnymi czy też wózki z poręczą przyspawaną na stałe i poręczą przykręcaną. Wszystkie zostały wyprodukowane zgodnie z normami unijnymi

Oferowane produkty mają różne wymiary. Wózki charakteryzują się dużą i zróżnicowaną nośnością – mogą to być platformy o ładowności od 150 kg aż do 1500 kg. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here