Postaw na rozwój firmy

Dziś żaden biznes nie obędzie się bez strony internetowej – to podstawa działalności – jest świetnym źródłem informacji dla klientów i partnerów, ale też narzędziem promocji. Przy okazji to dość tani sposób na rozwój własnego przedsięwzięcia. Wiele firm właśnie na stronach internetowych ogłasza promocje i łączy ruch w social mediach z ruchem na stronie internetowej.

Gdzie tanio zarejestrować domenę internetową?

Wiele serwisów oferuje możliwość wykupienia adresu www. Tanie domeny na kru.pl to domeny bez żadnych kruczków. Dodatkowo rejestracja domen internetowych w kru.pl wiąże się ze stałym wsparciem ze strony usługodawcy – na stronie dostępnych jest wiele form kontaktu. To między innymi czat online, prosty formularz kontaktowy, a dla lubiących bardziej tradycyjne formy – podane są adresy e-mail i numer telefonu, pod którym można uzyskać pomoc. Firma oferuje również hosting, serwery, certyfikaty SSL i monitoring strony. Dzięki intuicyjnemu panelowi klienta możemy sami zarządzać swoimi usługami i kupować nowe, w dodatku można za nie płacić w sposób tradycyjny lub przy pomocy kryptowalut.

Domeny internetowe

Kru.pl daje też możliwość zakupu kilkunastu domen równocześnie. Na kru.pl można też przenieść już wcześniej wykupione gdzie indziej domeny. Przyjazny interfejs strony umożliwia nawet laikom postawienie pierwszych kroków w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem pomagają z kolei w wielu technicznych kwestiach. To świetne rozwiązanie dla małych, mikro i średnich przedsiębiorstw, dla których szczególnie ważna jest każda kolejna inwestycja (także w usługi internetowe), która musi być nastawiona na realne wyniki i przynosić zysk.

Strona oferuje też blog, z którego można czerpać wiedzę o nowinkach w świecie technologii, ale to też źródło cennych porad i rozwiązań dla osób, które planują założyć stronę internetową lub też rozwijać już istniejącą domenę. Można tu przeczytać o tym jak wybrać nazwę domeny, dostawcę hostingu i jak chronić się przed utratą danych.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here