zarabianie

Branża IT całkowicie zrewolucjonizowała rynek pracownika. Dawniej praca zdalna wydawała się czymś niemożliwym i pozwolić na nią mogło sobie nie wiele osób. Bez internetu było tak na prawdę nie wiele zawodów, które mogliśmy wykonywać w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. Rozwój e-biznesu pociągnął za sobą ogromne zmiany również na polu zawodowym wielu pracowników.

Sposoby na zarabianie w domu

 1. ZARABIANIE NA WYPEŁNIANIU ANKIET- to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą poświęcać na dodatkowe zajęcie dowolną ilość czasu. Korzystając z tego typu programów, to ty decydujesz czy pracujesz godzinę, 4 godziny czy 15 minut dziennie. Najważniejsze jest jednak systematyczność, aby być aktywny i logować się często na portale. Ze sprawdzonych i wiarygodnych programów warto się zarejestrować w:
 • GreenPanthera –Zarabiasz na wypełnianiu ankiet, ofert. Jeżeli dokonujesz zakupów przez internet również otrzymasz zwrot (tzw. cashback).
 • pl – zarabiaj za wypełnianie ankiet i dzielenie się swoją opinią.
 • MYIYO – Wypełniaj ankiety dla największych firm. MYIYO regularnie wypłaca pieniądze.
 1. ZWROT ZA ZAKUPY W INTERNECIE- Korzystając z programów typu Refunder jest to możliwe, wybierasz produkty, płacisz, a następnie otrzymujesz zwrot.
 2. INWESTYCJE ONLINE- Warto jednak weryfikować sposoby na inwestycje, aby nie stracić kapitału i mądrze inwestowac. Warto zainteresować się np. kryptowalutami takimi jak Bitcoin.
 3. FREELANCER- Wykorzystaj swoje umiejętności i sprzedaj je w sieci. Przykładowe pomysły na pracę przez internet w domu jako freelancer:

zarabianie

 • Tłumacz pracujący zdalnie
 • Grafik pracujący w domu (freelancer)
 • Korepetycje online
 • Copywriter
 • Tworzenie stron internetowych
 • Obsługa profili na Facebooku (Fanpage)
 1. WŁASNY SKLEP INTERNETOWY- Możesz sprzedawać własne wyroby, cudze z dodatkową marżą lub sprzedawać w modelu dropshipping’u (czyli sprzedawać cudzy towar bez magazynowania go u siebie).
 2. OPCJE BINARNE- Jest to dająca spore zyski forma zarabiania, ale musisz się też liczyć z ryzykiem utraty kapitału. To dobra forma zarabiania dla osób, które nie chcą zarabiać małych kwot klikając w ankiety.
 3. PROGRAMY PARTNERSKIE- polega na polecaniu innym użytkownikom konkretnych produktów.
 4. ROGRAMY TYPU REVSHARE- Każdy użytkownik musi wykupić własną usługę reklamową oraz oglądać reklamy innych użytkowników.

Osoby szukające ofert pracy chałupniczej przez internet nie powinny się opierać jedynie na zapewnieniach zleceniodawców. Istotniejszym testem na wiarygodność, będzie prawdziwość danych zleceniodawcy oferującego pracę chałupniczą. Te można sprawdzić w Krajowym Rejestrze Sądowym lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Praca online

Zarabianie przez internet stwarza wyjątkowe możliwości. Jeśli potrafisz myśleć i działać mądrze, możesz stale zwiększać swoje dochody. Nie musisz jednak pracować standardowo – szukanie pracy, realizacja zlecenia i szukanie kolejnego zlecenia. Wciąż niewiele osób wie, jak nieograniczone możliwości zarobkowe daje nam Internet. Jeżeli potrafisz pisać, robisz piękne zdjęcia, znasz się na grafice albo tworzysz coś – cokolwiek – to możesz zarabiać przez Internet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here